U Mediteranean Palas hotelu u Solunu 13.05.2019. Turistička organizacija Beograda i Srbije zajedno sa TO Niš, TO Vojvodina, TO Leskovac, TO Soko Banja, Grad Mionica i predstavnikom Air Serbia u Solunu, a u organizaciji Tourism Plus i GK RS Solun, održala prezentaciju Beograda i Srbije uz prigodan program narodnih igara iz Srbije folklornog ansambla „Sveti Đorđe“ iz Beograda.
Osim turistički predstavnika i saradnika, prisutni su bili i predstavnici grada zamenik guvernera za turizam A. Tanos, gradonačelnik Soluna J. Butaris, zamenik gradonačelnika za ekonomska pitanja A.Angelidu Polihroniadu, predstavnici medija i privrednih komora.
Road Show 12-19/05/2019: 13/05- White Tower, Mediterranean Palace, Solun 14/05- Mediterranean Cosmos, Solun 16/05 & 17/05- Shopping Mall Athens, Atina 18/05 & 19/05- Larisa |